زمان کنونی: 2024/05/21, 11:36 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/21, 11:36 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قلب یخی

نویسنده پیام
REZ1
بازنشسته تیم ترجمه

اعتبار: 205.0
ارسال: #1
قلب یخی
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

قلب یخی با یک لشکر ستاره اولین سریال فصلی ایرانی است که از اول مرداد ماه پخش می‌شود اما نه در تلویزیون بلکه در شبکه توزیع خانوادگی

کارگردان: محمدحسين لطيفي
بازيگران: حميد فرخ‌نژاد، حميد گودرزي، الناز شاكر دوست،مهراوه شريفي‌نيا، نسرين مقانلو، آشا محرابي، سيد مهرداد ضيايي، ليداعباسي، شيوا خسرو مهر، عليرضا كمالي، محمدرضا داوود نژاد، آنيتا قاليچي وبا هنرمندي حسين ياري و امين حيايي

خلاصه داستان: دختري كه در يك مزون زنانه كار مي‌كندربوده مي‌شود. پرنگ، پســـر و يدا (صاحب مزون) در يك درگيري به زندانمي‌افتد شيوا (خواهر ويدا) وكالت قاتلي كه زن و فرزندش را به قتل رساندهبه عهده مي‌گيرد در اين ميان جنازه مانكن ديگري به نام چيستا يافت مي‌شود.همه در پي يافتن معماهايي هستند كه اين وقايع را به هم پيوند مي‌دهد.
2010/11/14 06:34 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #2
RE: قلب یخی
بياين نظر بدين ...
من 1 قسمتش رو از تو كانال ديدم و اصلا جالب نبود ... سطح پايين بود . راجب اين بود كه يكی‌ميخواد طلاق بگيره كه بازيگرش همون عكس اوليه سمت چپ با روسری قرمزه كه همه ميشناسيمش و كسی‌كه بچشو ميخواد پس بگيره اصلا تو اين عكسا نيست ... دادگاه و دادكشيه ... فقط چون امين حيايي توش بازی كرده مردم ميرن ميخرنش ...
نظر نهايي شخص من : اين سريال ارزش ديدن نداره و اصلا قشنگ نيست ...
شما هم بياين انتقادات و پيشنهاداتتون رو راجب اين سريال بيان كنيد ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2010/11/14 06:59 PM، توسط farshad.)
2010/11/14 06:59 PM
REZ1
بازنشسته تیم ترجمه

ارسال: #3
فرشاد اصلا" اینطوری نیست که تو میگی . کسی که تا قسمت 7-8 رو ببینه تازه متوجه میشه جریان چیه .
یه جایی خوندم که گفته بودن این فیلم رو با لاست مقایسه میکنن.
به نظر من که از قهوه تلخ قشنگ تره.
2010/11/14 07:02 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #4
من كه خوشم نيومد ... خب يكم بيشتر در موردش توضيح بده شايد خوشم اومد ... يكي بچه ها 15 قسمت داره گفت بيا برات بزنم هنوز نگفتم بزنه برام ...
اصلا فيلم ايرانی رو با فيلم خارجی مقايسه نكن اين كار اشتباهه ... اصلا اين فيلما در سطحی‌نيستند كه بشه مقايسشون كرد ...
2010/11/14 07:11 PM
REZ1
بازنشسته تیم ترجمه

ارسال: #5
میخوای کپی کنی؟؟؟من این تاپیک رو زدم که کمکی شه به موسسه فروش این فیلمه که بچه ها رو به دیدن این فیلم علاقه مند کنم که برن بخرن .به قول مدیری جان من جان من کپی نکنین.
نقل قول: اصلا فيلم ايرانی رو با فيلم خارجی مقايسه نكن اين كار اشتباهه
این که بله . ولی گفتم که توی یه مقاله ای اینو خوندم.
خلاصه:
نقل قول: سریال قلب یخی كارگردان : محمدحسین لطیفی/خلاصه داستان:دختری كه در یك مزون زنانه كار می‌كند ربوده می‌شود. پرنگ ، پســـر ویدا ( صاحب مزون ) در یك درگیری به زندان می‌افتد شیوا (خواهر ویدا ) وكالت قاتلی كه زن و فرزندش را به قتل رسانده به عهده می‌گیرد در این میان جنازه مانكن دیگری به نام چیستا یافت می‌شود. همه در پی یافتن معماهایی هستند كه این وقایع را به هم پیوند می‌دهد. بخش اول این سریال كه با موضوع اجتماعی ساخته شده مشتمل بر سه فصل و هر فصل در دوازده قسمت خواهد بود و در صورت استقبال مردم و علاقه‌مندان سینمای خانگی از این سریال، مطابق روال سریال‌های موفق دنیا، فصل‌های بعدی آن نیز جلوی دوربین خواهد رفت.در ضمن درجه كیفی «الف»را این سریال گرفته./من یه جورایی این سریال رو تحت تاثیر سریال فرار از زندان و دیگر سریالهای خارجی که دیدم میدونم.اولین چیزی که من رو به این نتیجه رسوند تیکه های از تصاویر و سکانسهای سریال هست که وسط سریال پخش میشه.نمیدونم منتظر قسمتهای بعدی میمونم تا این جا که اون حال و هوای معمایی جنایی کار خیلی خوب از آب در اومده.بازیگران هم انصافا خوب کار کردن.
2010/11/14 07:20 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #6
به هر حال ميدونی‌كه نميشه جلوی‌كپی‌كردن اينا رو گرفت ! تازه من قهوه تلخ رو هم همشو ميخوام كپی‌كنم !
2010/11/14 07:50 PM
Carrow
سوپر کاربر

*

اعتبار: 316.0
ارسال: #7
نقل قول: من كه خوشم نيومد ... خب يكم بيشتر در موردش توضيح بده شايد خوشم اومد ... يكي بچه ها 15 قسمت داره گفت بيا برات بزنم هنوز نگفتم بزنه برام ...

فرشاد جان کار رفیقات خیلی درسته ها . می دونستی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چطوری وقتی هنوز 10 قسمتش پخش شده 15 قسمت رو گیر اوردن. فکر کنم یکیشون هم یه بار گفته بود قهوه تلخ رو کامل داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: من 1 قسمتش رو از تو كانال ديدم و اصلا جالب نبود ... سطح پايين بود . راجب اين بود كه يكی‌ميخواد طلاق بگيره كه بازيگرش همون عكس اوليه سمت چپ با روسری قرمزه كه همه ميشناسيمش و كسی‌كه بچشو ميخواد پس بگيره اصلا تو اين عكسا نيست ... دادگاه و دادكشيه ... فقط چون امين حيايي توش بازی كرده مردم ميرن ميخرنش ...
نظر نهايي شخص من : اين سريال ارزش ديدن نداره و اصلا قشنگ نيست ...
شما هم بياين انتقادات و پيشنهاداتتون رو راجب اين سريال بيان كنيد ...

در کل فرشاد جان این چیزی که گفتی فکر کنم داستان یه فیلم دیگه است نه قلب یخی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امین حیایی هم خیلی خیلی کم توی فیلم هست پس نتیجه گیریت هم غلطه و همچنین با دیدن 1 قسمت از فیلم نمیشه قضاوت کرد که بازم اشتباهه.

بنظرم فیلم خیلی قشنگی هست. من خودم امروز قسمت 10ش رو دیدم. واقعا قشنگ و احساسی هست. یعنی اگر از تلویزیون پخش میشد جزء یکی از پرطرفدارترین سریالهای این یکی دو سال ممکن بود بشه. فقط بدی ش اینه که تبلیغ درست نمیکنن براش. یعنی اگر پشتوانه مدیری رو واسه تبلیغ داشتن ممکن بود هم سطح قهوه تلخ فروش کنن. خیلی از مردم شهرستانها هنوز خبر ندارن چنین سریالی هست و چون تبلیغ کمه ترغیب نمیشن واسه خرید.
مثل خودم که تازه پریشب قسمت اولش رو دیدم اونم چون یکی خیلی اصرار کرد. ولی بعدش خوشم اومد
2010/11/17 03:23 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #8
اون يه قسمتی كه من ديدم اصلا جالب نبود ... يعنی حيف پول كه بدم بخرمش ...
اما از اينكه شماها طرفدارشيد من بيكشم كنارت..... !
2010/11/17 07:50 PM
jill
تازه وارد

*

اعتبار: 7.0
ارسال: #9
من چند قسمت قلب یخی رو تیکه تیکه دیدم.کلا سریال خوبیه.
خیلی پیچیده است.هر قسمت که میره جلو یه چیزایی مشخص میشه بعد یه سری معمای جدید مطرح میشه.
به نظر منم از نظر پیچیدگی شبیه لاسته ولی موضوعش جدیده.تا حالا در مورد مانکن ها تو ایران اثری ساخته نشده تا جایی که من میدونم.
برعکس قهوه تلخ، کپی این یکی تو بازار به وفور پیدا میشه...این کلوپی محل ما رایت شدشو کرایه میده و واسه فروش هم داره...چه یکجا قسمت های پخش شدشو بخوای چه قسمت قسمت بخوای...دی وی دی بخوای یا سی دی...همه جورش فله ای هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثل اینکه کلا 36 قسمته در سه فصل.هر فصل 12 قسمته
2010/11/23 04:45 PM
REZ1
بازنشسته تیم ترجمه

ارسال: #10
نقل قول: برعکس قهوه تلخ، کپی این یکی تو بازار به وفور پیدا میشه...این کلوپی محل ما رایت شدشو کرایه میده و واسه فروش هم داره...چه یکجا قسمت های پخش شدشو بخوای چه قسمت قسمت بخوای...دی وی دی بخوای یا سی دی...همه جورش فله ای هست
تو که کپیشو نمیخری؟ میخری؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حتما" مکارگردان فیلم باید بیاد گریه و منت و خواهش کنه که کپی نکنین ؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2010/11/24 12:47 PM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان